Pirmdiena,
18.jūnijs 2018
Vārda dienas: Alberts, Madis, Дорофей, Игорь, Федор, Константин Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV RU
AKTUĀLI

Jaunie noteikumi par maksas stāvvietu izmantošanu Daugavpilī jāpārskata

25.05.2018
Daugavpils pilsētas domes Finanšu komitejas sēdē, kura notika 24.maijā, deputāti izskatīja jaunos saistošos pašvaldības noteikumus, kas nosaka maksa autostāvvietas izmantošanu pilsētā. 


Jaunie noteikumi tika sastādīti, balstoties uz līdzšinējiem. Apstiprināšanai sagatavotajos noteikumos norādīts, ka minimālā maksa par autostāvvietas izmantošanu būs 25 eiro centi. Tika paredzētas divas stāvvietu zonas – A un B, kur tarifs būs 0,70 eiro stundā un 0,55 eiro stundā. Par 21 eiro varēs iegādāties abonementu, lai izmantotu visas maksas autostāvvietas. Valsts un pašvaldības iestādēm piedāvāta 50% atlaide. Kā arī uzņēmēji, kuru darbība norit maksas stāvvietu tuvumā, varēs noslēgt līgumu par to izmantošanu.


Komitejas biedru starpā diskusiju izraisīja, noteikumos iekļautais punkts par līgumu noslēgšanu ar fiziskajām un juridiskajām personām, ja viņu darbība notiek maksas stāvvietu tuvumā. No šīm personām tika piedāvāts iekasēt tikai 35 eiro mēnesī (ieskaitot PVN), par ko viņi faktiski saņemtu individuālu autostāvvietu. Domes deputāts Andrejs Elksniņš un viņa partijas biedri norādīja uz to, ka, piemēram, Kandavas ielas stāvvieta, kura atrodas blakus tirgum, visu laiku varētu būt aizņemta ar tirgotāju transportu.


Turklāt diskusiju izraisīja arī jautājums par atļauju izsniegšanu bezmaksas autostāvvietu izmantošanai. Tika paredzēts, ka Transporta komisijai būtu jāizlemj, kam izsniegt šīs atļaujas. Andrejs Elksniņš atzīmēja, ka nav skaidri norādīti kritēriji, pēc kuriem vadoties, komisijas locekļiem būtu jāpieņem lēmumi. Šīs, kā arī citas “Saskaņas” partijas biedru paustās piezīmes kļuva par iemeslu tam, lai atliktu noteikumu pieņemšanu.


Šo jautājumu turpinās skatīt nākamās nedēļas Pilsētas saimniecības komitejas sēdē.

Avots : Gorod.lv

Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Valdība piešķirs 300 000 eiro futbola stadiona “Esplanāde” rekonstrukcijai Daugavpilī.
Apspriest
Aptauja
Kurš, Jūsuprāt, būtu labākais Daugavpils domes priekšsēdētājs?
Jaunākie komentāri:
"Humanitārā akadēmija jauniešiem" aicina pieteikties mācībām
Sveiki,
Tas ir informēt plašu sabiedrību, ka privātā aizdevuma aizdevēja Jane Alison kundze piedāvā finansiālu iespēju ikvienam, kam vajadzīga finansiāla palīdzība. Mēs izsniedzam aizdevumus ar 2% procentu likmi privātpersonām, firmām un uzņēmumiem saskaņā ar skaidriem un saprotamiem noteikumiem un nosacījumiem. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu, lai mēs varētu sniegt jums mūsu kredīta noteikumus un nosacījumus: (saintloanss@gmail.com) Sīkāk...
Pašnāvību mēģinājumi Daugavpilī: skaudrā statistika
Protams bus pasnavibu vairak,no labas nabag majas! Sīkāk...
Oficiāli sākas Saeimas priekšvēlēšanu aģitācijas periods
Nav ko tur vispar velet,sez vieni darmojedi un zagli! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top